We use cookies to make your experience better. To comply with the new e-Privacy directive, we need to ask for your consent to set the cookies. Learn more.
134X9590 Danfoss VACON0020-3L-0012-4+EMC2+QPES 5.5kw VACON 20 3PH VSD (+EMC2 + QPES)
MPN: 134X9590
Alt. SKU: VACON0020-3L-0012-4+EMC2+QPES
£1,030.80
£859.00
134X9590 Danfoss VACON0020-3L-0012-4+EMC2+QPES 5.5kw VACON 20 3PH VSD (+EMC2 + QPES)
| Manufacturer Part Number | 134X9590 |
|---|---|
| Barcode | 5710108157623 |
| Packed Quantity | 1 |
| Height | 152.4mm |
| Width | 139.7mm |
| Depth | 294.64mm |
| HS Code | 85044095 |
| VSD Range | Danfoss Vacon 20 |
| Manufacturer | Danfoss |
| Country of Manufacture | China |
| Alternative Product SKU | VACON0020-3L-0012-4+EMC2+QPES |
Write Your Own Review