We use cookies to make your experience better. To comply with the new e-Privacy directive, we need to ask for your consent to set the cookies. Learn more.
130B1296 Danfoss VLT® Modbus TCP MCA 122, coated Modbus TCP MCA 122 Coated
MPN: 130B1296
Alt. SKU: VLT® Modbus TCP MCA 122, coated
£530.40
£442.00
130B1296 Danfoss VLT® Modbus TCP MCA 122, coated Modbus TCP MCA 122 Coated
| Manufacturer Part Number | 130B1296 |
|---|---|
| Barcode | 5710107611065 |
| Packed Quantity | 1 |
| Height | 65mm |
| Width | 140mm |
| Depth | 390mm |
| HS Code | 85049090 |
| Manufacturer | Danfoss |
| Country of Manufacture | Denmark |
| Alternative Product SKU | VLT® Modbus TCP MCA 122, coated |
Write Your Own Review