We use cookies to make your experience better. To comply with the new e-Privacy directive, we need to ask for your consent to set the cookies. Learn more.
GJL1211501R8004 ABB B6-22-00-84 B6 Mini Contactor 110-127 V AC Coil 2NO 2NC Screw Terminals
MPN: GJL1211501R8004
Alt. SKU: B6-22-00-84
Special Price
£26.63
£22.19
Regular Price
£40.97
GJL1211501R8004 ABB B6-22-00-84 B6 Mini Contactor 110-127 V AC Coil 2NO 2NC Screw Terminals
| Manufacturer Part Number | GJL1211501R8004 |
|---|---|
| HS Code | 85365080 |
| Height | 57.5mm |
| Width | 52.5mm |
| Depth | 46.7mm |
| Manufacturer | ABB |
| Country of Manufacture | Germany |
| Alternative Product SKU | B6-22-00-84 |
| Packed Quantity | 1 |
| Barcode | 4013614189265 |
Write Your Own Review