We use cookies to make your experience better. To comply with the new e-Privacy directive, we need to ask for your consent to set the cookies. Learn more.
GJL1211209R8004 ABB B6-40-00-P-84 B6 Mini Contactor 110-127 V AC Coil 4NO Soldering Pins
MPN: GJL1211209R8004
Alt. SKU: B6-40-00-P-84
Special Price
£26.62
£22.18
Regular Price
£40.96
GJL1211209R8004 ABB B6-40-00-P-84 B6 Mini Contactor 110-127 V AC Coil 4NO Soldering Pins
| Manufacturer Part Number | GJL1211209R8004 |
|---|---|
| HS Code | 85365080 |
| Height | 45.2mm |
| Width | 47.5mm |
| Depth | 47.7mm |
| Manufacturer | ABB |
| Country of Manufacture | Germany |
| Alternative Product SKU | B6-40-00-P-84 |
| Packed Quantity | 1 |
| Barcode | 4013614189333 |
Write Your Own Review